Wczytuję dane...
Opis produktu

Biofinity Energys

NOWOŚĆ w rodzinie Biofinity

Jedyna naświecie soczeweka dla osób żyjących w cyfrowym świecie.

Miesięczna Biofinity Energys to soczewka stworzona na bazie soczewek Biofinity, które dają najwyższy poziom komfortu oraz wysoką tlenoprzepuszczalność.

Cyfrowe zmęczenie wzroku zostało uznane prze WHO jako jednostka chorobowa, a dzięki soczewkom Biofinity Energys można przeciwdziałać temu schorzeniu.

Charakterystyka produktu:

Soczewki Biofinity Energys™ mają unikalną strefę optyczną Digital Zone Optics™, która pomaga zmniejszyć zmęczenie wzroku spowodowane patrzeniem na urządzenia cyfrowe w bliskiej odległości. To unikalna konstrukcja stymulująca dodatkową moc w całej strefie optycznej, umożliwiająca przerzucanie wzroku pomiędzy wieloma urządzeniami oraz na odległości dalekie bez wysiłku i z większym komfortem. Soczewki Biofinity Energys™ dopasowuje się jak soczewki jednoogniskowe.

Soczewki Biofinity Energys™ wykonane zostały w technologii Aquaform®, dzięki czemu przyciągają i wiążą wodę w materiale soczewki utrzymując jej nawilżenie - naturalna zwilżalność pomaga zmniejszyć uczucie suchości oczu. To bardzo ważne ponieważ długotrwałe wpatrywanie się w ekran zmniejsza częstość mrugania co skutkuje suchością, swędzeniem i pieczeniem oczu.

Opinie Klientów Napisz opinię
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...