Wczytuję dane...
Opis produktu

Dailies Total 1 30szt.

Opis produktu:

Najnowsze soczewki jednodniowe firmy Alcon(dawniej CibaVision) - Dailies Total 1 - oferują wysokie uwodnienie na powierzchni ( ponad 80% wody). Jest to niemal taki sam współczynnik jaki charakteryzuję powierzcznię oczu. Osiągnięcie tak wysokiego poziomu nawilżenia w soczewkach sylikonowo-hydrożelowych było możliwe dzięki zastosowaniu rewolucyjnej technologii zwanej gradientem uwodnienia.

Dailies Total 1 to pierwsze soczewki na rynku, które oferują zmienny poziom uwodnienia. W środku soczewki uwodnienie jest stałe i wynosi 33%, a następnie wzrasta tak, aby przy powierzchni osiągnąć wartość przekraczającą 80%. Zapewnia to doskonałe właściwosći smarne powierzchni soczewek i sprawia, że soczewki są niewyczuwalne przez cały dzień.

Zastosowanie materiału sylikonowo-hydrożelowego gwarantuje wysoką przepuszczalność tlenu ( Dk/t = 156). Dzięki temu jest przez cały dzień oczy są odpowiednio dotlenione co zapewnia im zdrowy wygląd przez cały dzień.

Dla kogo są soczewki Dailies Total 1:

Soczewki Dailies Total 1 są szczególnie polecane osobą, które mają problem z suchym okiem. Rekomendwane są rówież dla osób dla których ważny jest komfort noszenia soczewek przez cały dzień.

Soczewki zakupione w naszym sklepie z opcją odbioru osobistego biorą udział w programie za-kontaktowani. Szczegóły tutaj

Parametry:

Zakres: -0,50 do -12,00; +0,50 do +6,00
Krzywizna: 8.5
Średnica: 14.1
Materiał: Delfilcon A
Uwodnienie powierzchniowe: >80%
Uwodnienie soczewki: 33%
Dk/t: 156

Opinie Klientów Napisz opinię
2016-03-13 22:39:22 - filek

Drogie soczewki, ale po całym dniu nie czuć ich na oczach. Dodatkowo korzystny program rabatowy

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...