Wczytuję dane...
Opis produktu

NOWOŚĆ!!

Soczewki kontaktowe Acuvue Oasys with Transitions

Nowa kategoria soczewek światłoczułych.

Jeżeli mrużysz oczy w słoneczny dzień, zmniejszasz jasność ekranów lub nie jest Ci obce oślepienie przez samochody jadące z naprzeciwka mamy rozwiązanie dla Ciebie!

Nowa światłoczuła soczewka kontaktowa Oasys with Transitions to pierwsza tego typu soczewka, która łączy korekcję wzroku oraz dynamiczny filtr fotochromowy. Zapewnia to komfort pomagając oczom do 49% szybciej dostosować się do zmiennych warunków oświetleniowych zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz i to przez całą dobę.Dzięki zastosowaniu technologii Light Intelligent Technology soczewka redukuje konieczność mrużenia oczu pod wpływem jasnego światła, poprawia kontrast kolorów oraz co ważne szczególnie dla kierowców redukuje poświatę i oślepienia reflektorów.

Dodatkowo soczewka Acuvue Oasys with Transitions posiada filtr UV blokujący 100% promieniowania UVB i ponad 99% UVA.
Soczewki kontaktowe Acuvue Oasys with Transitions aktywują się do pełnego zaciemnienia w mniej niż 60 sekund i wracają do stanu przezroczystego w mniej niż 90 sekund. Pełna aktywacja soczewki filtruje do 70 % światła. Soczewka działa niezależnie od warunków meteorologicznych, ponieważ jej temperatura jest regulowana przez temperaturę oka.


Nie czekaj i wypróbuj soczewkę Acuvue Oasys with Transitions już dziś.

Zapraszamy na badanie do naszego Salonu Optycznego na ul. Marymonckiej 63 podczas którego zostanie zaaplikowana soczewka Acuvue Oasysy with Transitions i dostaniesz parę takich soczewek na 2 tygodnie GRATIS!!

Parametry

Parametry

 • Typ: 

  Soczewki dwutygodniowe

 • Materiał: 

  Senoficon A

 • Krzywizna: 

  8,4

 • Średnica: 

  14,0

 • Producent: 

  Johnson&Johnson

 • Ilość sztuk w pudełku: 

  6

 • Tryb noszenia: 

  Dzienny

 • Czas używania soczewek: 

  2 tygodnie

Opinie Klientów Napisz opinię
2020-08-15 20:52:24 - Ewa

Dla mnie najlepsze soczewki już innych nie kupuję a mam dużą wadę wzroku. Naprawdę poprawiają jakość widzenia.. polecam bardzo

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...