Wczytuję dane...
Opis produktu

Ultra for Presbyopia

Soczewki ULTRA for Presbyopia to najnowsze miesięczne soczewki kontaktowe dostępne w ofercie firmy Bausch + Lomb dla osób z presbiopią.

Charakterystyka soczewek ULTRA for Presbyopia:


Soczewki
ULTRA for Presbyopia wykonane zostały z materiału o nazwie Samifilcon A, którego struktura pomaga w utrzymaniu odpowiedniej wilgotności oczu przez cały dzień. Do stworzenia soczewek Ultra firma Bausch + Lomb wykorzystano przełomową technologię MoistureSeal, dzięki której soczewka zawiera cztery razy więcej PVP (poliwinylopirolidon - zwiększający jej uwodnienie) niż wiodące soczewki kontaktowe dostępne na rynku.

Poprzez połączenie hydrofobowego silikonu z większą zawartością PVP w soczewkach
ULTRA for Presbyopia silikonowy szkielet obudowuje PVP zarówno na zewnątrz, jak i od wewnątrz.
Soczewki
ULTRA for Presbyopia charakteryzuje również bardzo wysoka przepuszczalność tlenu – Dk/t wynosi 163. Sprawia to, że oczy są mniej zmęczone oraz podatne na podrażnienia i zaczerwienienia.
ULTRA for Presbyopia
cechuje miękkość materiału, który zapewnia komfort w użytkowaniu przez cały okres stosowania soczewek. Ponadto, zastosowanie jasnoniebieskiego zabarwienia ułatwia manipulowanie soczewką.

W soczewkach ULTRA for Presbyopia zastosowano znane i sprawdzone rozwiązanie optyki dla osób z prebiopią stosowane w soczewkach PureVision 2 for Presbyopia, dlategio soczewki te są świetną alternatywą dla osób korzystających z soczewek, a poszukujących większej wygody użytkowania.

Dla kogo soczewki ULTRA for Presbyopia?


ULTRA for Presbyopia
to soczewki kontaktowe skierowane głównie do osób, które preferują używanie miesięcznych szkieł kontaktowych, ale którym jednocześnie zależy na wyraźnym i ostrym widzeniu na każdą odległość. Ponadto, zalecane są tym, którzy:

  • spędzają dużo czasu przed ekranem komputera,
  • mają problem z suchością oka,
  • prowadzą aktywny tryb życia,
  • mają skłonność do podrażnień oczu podczas stosowania soczewek innych marek dostępnych na rynku.Pielęgnacja soczewek:


Soczewki
ULTRA to miesięczne szkła kontaktowe przeznaczone do dziennego stosowania. Pod koniec dnia po zdjęciu soczewek z oczu należy je wyczyścić, a następnie pozostawić w pojemniczku z płynem na kilka godzin przed ponownym założeniem.

Opinie Klientów Napisz opinię
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...