Wczytuję dane...
Opis produktu

Biofinity Toric

Opis produktu:

Biofinity to nowoczesna silikonowo-hydrożelowa miękka soczewka kontaktowa firmy CooperVision. Charakteryzuje się wysokim współczynnikiem przepuszczalności tlenowej i wysokim uwodnieniem.

Biofinity jest soczewką o unikalnych i wyjątkowych  właściwościach: łączy w sobie wysoką przepuszczalność tlenową z wysokim uwodnieniem. Do produkcji soczewki Biofinity zastosowano unikalną technologię materiałową AQUAFORM™, dzięki której uzyskano materiał bez dodatków, bez powłok, bez środków zwilżających i bez obróbki powierzchni. Jest to materiał jednorodny w całej masie soczewki, naturalnie oddychający. co w połączeniu z asferyczną geometrią soczewki pozwala uzyskać lepszą ostrość widzenia i prawdziwy komfort noszenia o każdej porze dnia i nocy.

Soczewki kontaktowe Biofinity Toric występują także często pod nazwą handlową Eyeoxy Duality Toroidal, Ultraflex Premier Toric, Medivue Premier Toric oraz iWear Oxygen Astigmatism (poprzednio IWear XR Supreme Toric).


W pudełku znajdują się 3 miesięczne soczewki toryczne.


Czas realizacji: 3-5 dni roboczych

Dla cylindrów od -2,75 do -5,75 zapraszamy do zakupu Biofinity Toric XR

Cechy produktu:

Rodzaj soczewki: toryczne
Zawartość pudełka: 3 szt.
Czas noszenia: miesięczne
DIA: 14,50 mm
BC: 8,7
Opinie Klientów Napisz opinię
2016-03-15 12:28:16 - wer

Najlepsze soczewki dla astygmatyków jakie nosiłem. Zapewniają wysoki komfort.

2018-02-08 21:14:58 - Josip

Jestem bardzo zadowolony. Obiektywy są doskonałe. Pojechali do Chorwacji. Zalecenie dla wszystkich. Jako sam zadovoljan. Leće izvrsne. Otišle u Hrvatsku. Preporuka svima.

2021-08-08 13:34:13 - Anna

Te soczewki noszę od kilku lat i są to najlepsze soczewki, jakie do tej pory miałam.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...