Wczytuję dane...
Opis produktu

DAILIES Aqua Comfort Plus Multifocal - 30 szt.

Soczewki Dailies AquaComfort Plus Multifocal to progresywne soczewki jednodniowe zaprojektowane i stworzone przez firmę Alcon

Charakterystyka soczewek Dailies AquaComfort Plus Multifocal:

Są to soczewki multifokalne, czyli przeznaczone do korygowania wady prezbiopii (widzenie bliży i dali). Wykonane zostały z materiału Nelfilcon A, który doskonale sprawdza się w połączeniu z 69% stopniem uwodnienia soczewki. W soczewkach Dailies AquaComfort Plus Multifocal zastosowano system nawilżający aktywowany mruganiem. Związki nawilżające aktywowane są wraz z każdym mrugnięciem, co zapewnia wysoki komfort noszenia przez cały dzień. Dzięki temu oczy są doskonale nawilżone, a soczewka jest wygodna i wolna od tworzenia się na jej powierzchni osadów.

Soczewki Dailies AquaComfort Plus Multifocal, dzięki unikalnej konstrukcji Precision Profile Design, łączą w sobie dwa najważniejsze aspekty – komfort i wygodę z niezwykłą ostrością widzenia zarówno na bliskie, jak i dalekie odległości. Soczewki posiadają jasnoniebieskie zabarwienie VISITINT, które ułatwia manipulowanie soczewką.

Dla kogo soczewki Dailies AquaComfort Plus Multifocal?

Są to soczewki skierowane do osób mających problem z wyraźnym widzeniem zarówno na bliskie, jak i dalekie odległości. Wybór tych soczewek zupełnie eliminuje problem zmiany okularów w zależności od tego, czy czytamy, czy idziemy na spacer. Są to soczewki jednodniowe, a więc rekomendowane osobom, które w soczewkach cenią sobie komfort zakładania codziennie świeżej pary soczewek, bez konieczności ich pielęgnacji.

Parametry

Parametry

 • Typ: 

  Soczewka jednodniowa multifokalna

 • Materiał: 

  Nelfilcon A

 • Krzywizna: 

  8,7

 • Średnica: 

  14

 • Producent: 

  Alcon

 • Ilość sztuk w pudełku: 

  30

 • Tryb noszenia: 

  Jednodniowy

 • Czas używania soczewek: 

  1 dzień

Opinie Klientów Napisz opinię
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...